top of page

Kāpēc radās Congruence.lv?

Prieks ienest Tavu stāstu online vidē!

80% no veiksmīga online pasākuma un filmēšanas notiek pirms iešanas "On Air". 

Jā tiek ignorēti plānošanas darbi, tad filmēšanas dienā jau ir par vēlu un pasaulēs piedzimst vēl viens neveiksmīgs video vai online pasākums. 

Tikpat līdzīgi ir ar video uzrunu ierakstiem, jo bieži runātājs nav profesionāli trenējies dalīties savā stāstā kameras priekšā. Uztraukums, bailes un šaubas spēj nograuzt spēcīga cilvēka pašvērtējumu vienā filmēšanas dienā. Tāpēc bieži veltam papildus uzmanību tieši runātājam un tikai sekundāri fokusējamies uz pašu video ierakstu.

2021.gadā sākām atbalstīt cilvēkus digitālājā transformācijā veicot informatīvos video un apmācības tēmās: "Kā labāk sagatavoties online pasākumiem!" 

 

Ātrā tempā "Dzīvesstila uzņēmēji" sāka jautāt pēc plānošanas un tehniskās atbalsta, kas mūs ievirzīja Online Pasākumu plānošanas nišā, jo redzējām, cik ļoti tas ir nepieciešams mūsu uzņēmējiem un organizācijām. 

 

Lai gan varētu šķist, ka nu jau visi prot radīt Tiešraides, vai vismaz vadīt Zoom vebinārus, taču realitāte rāda, ka mums visiem vēl tāls ceļš priekšā, līdz pratīsim izmantot online iespējas savas komūnas piesaistīšanā. 

 

Congruence.lv izveidoja Āris Birze un nosaukumā ietērpa iekšēju saskaņu starp 3 pamatelementiem:

CONsistence - noturīga kvalitāte ilgtermiņā

conGRUence - iekšēja saskaņa starp uzņēmēju un viņa dzīvesstila biznesu

essENCE - jēga pastāvēt un darīt būtisko

Novēlam saturīgu komūna radīšanu!

Par Congruence.lv: About Us
Congruence Aris Birze.jpg

"Online vide ir uz palikšanu. Jautājums ir: "Vai Tavs dzīvesstila bizness tur ir atrodams?"" 

Āris Birze

Par Congruence.lv: Image
bottom of page