top of page
IMG_7329.jpg

01

Runājošie video, lekcijas

     Tava iespēja parādīt un izstāstīt par savu biznesu video formātā. Sagatavojam filmēšanai telpu un sākam runājošo video ierakstu motivējošā gaisotnē.

 

     Filmējot skaidrojošos video ir svarīgi, lai talants jūtas pēc iespējas brīvāk kameras priekšā. Tas arī atspoguļosies tajā, kā cilvēki jutīsies šos video skatoties.

Go To Market

Sociālie tīkli ir kļuvuši par tuvu dominējošo mārketinga rīku. Ja cilvēki nevar dzirdēt, redzēt vai kā citādāk uztvert Tavu biznesu, tad varam apgalvot, ka Tu palaid garām potenciālu tirgus daļu.

Runājošo video atbalsta grupa ir paredzēta, lai Tev būtu iespēja konkurēt sociālo tīklu vidē ar saviem video.

02

Podkāsts, sarunu raidījums

     Podkāsti ar vai bez video mūsdienās kļūst par modernu klientu izklaidēšanas un izglītošanas veidiem. Audio podkāstus cilvēki parasti klausas audio vai pastaigājoties pagarinot viņu klausīšanas ilgumu, jeb būšanu kopā ar jums. 

     Video saturs parasti pieprasa vairāk uzmanību, taču iespējams parādīt jūsu personību un produktus.

Go to market, marketinga video satrus, interviju raidījumi.HEIC
Go to market, marketinga video saturs, online kursa ierakstisana, ierakstit online kursu.H

03

Rādi savu produktu, online kursi

     Izmanto iespēju digitalizēt savas zināšanas ar "online" kursu palīdzību, lai potenciāli pelnītu kamēr Tu guli. Ierakstīsim jūsu zināšanas, prasmes video formātā, lai tās varētu pārdot online.

     Vai arī atnes pardāīt savu unikālo produktu un pakalpojumu - palīdzēsim atrast veidu, kā to iesaiņot video formātā!

04

Produktu atskati

     Tavs radītais produkts ir pelnījis izcīnīt vietu tirgū un caur visu interneta troksni aizskanēt līdz klienta ausīm. Ceturtais no Go To Market veidiem ir filmēt savu produktu video atskatus un burtiski, parādīt cilvēkiem to, kas Tev ir pieejams, lai viņi caur video varētu sajust kvalitāti!

A7309609.jpg
bottom of page